loadingimg

gotowa wyprawka dla niemowlęcia

Przesyłka kurierska 16 zł- Gratis

- Pobraniowa + 4zł- Gratis

- Dostawa do 48 godzin (najczęściej 24h)

Paczkomaty 10 zł- Gratis

- dostawa do 48 godzin (zazwyczaj 24h)

Dostawa w Soro

Płatności

1. Przelewy natychmiastowe

koszty wyprawki

2. Płatność kartą

Płatności kartą PayPal

3. Przelew tradycyjny

Bank Pocztowy

51 1320 1537 1736 2740 2000 0001

Soro, Paweł Marciniak

Kompletne i gotowe zestawy wyprawek kosmetyczno- higienicznych dla niemowląt to propozycja dla osób, które nie lubią przepłacać ani stać w kolejkach oraz dla tych, którzy mają niewiele czasu na szukanie wszystkiego co potrzebne. To również świetny prezent dla przyszłych rodziców na Święta i różne inne okazje.

Nasze zestawy skompletowane zostały z produktów, które powszechnie uznane są za najbardziej niezbędne. Produkty są najwyższej jakości i posiadają wszelkie wymagane certyfikaty. Gotowe wyprawki posłużą już w szpitalu ale również i po powrocie z maleństwem do domu.

Poniżej trzy Komplety wyprawek do wyboru różniące się jedynie kolorystyką niektórych produktów. Są one dopasowane dla Dziewczynki lub dla Chłopca, jednak w ofercie posiadamy również zestaw uniwersalny, pasujący kolorem do obu płci. Wszystkie zestawy zostały szczegółowo opisane.

Zapraszamy na zakupy!

• Wyświetl poproduktów