loadingimg

Wczytuję dane...
O sklepie

Witamy w firmie Soro!

Potrzebują Państwo wyprawkę dla dzidziusia?

wyprawka dla noworodkaprezent dla przyszłej mamy

  Firma Soro to firma zajmująca się sprzedażą gotowych wyprawek dla Noworodka. Są  to wyprawki kosmetyczno- higieniczne, ale od niedawna jesteśmy również producentem luksusowych ubranek dla niemowląt w najmniejszym rozmiarze, odpowiednim do przygotowania wyprawki.  Są to ubranka najwyższej jakości, uszyte z najlepszej polskiej bawełny, idealnie nadające się na prezent dla przyszłych rodziców.

  • W naszym sklepie dowiedzą się Państwo co powinna zawierać kompletna i całkowicie potrzebna wyprawka dla noworodka  do szpitala, która również przyda się po powrocie do domu. Zobaczą Państwo  również w co powinna zaopatrzyć się również mama.

 

  • Zakupią Państwo gotowy zestaw dla noworodka i mamy, gdyż każda chwila odpoczynku jest teraz na wagę złota. Nasze zestawy są skompletowane z najwyższej jakości produktów a każdy produkt został przez nas przeanalizowany pod kontem składu i bezpieczeństwa. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty.

 

  Nasze gotowe zestawy  dla noworodka są zaprojektowane przez zespół doświadczonych osób w tym położnych. Dostajemy również e-maile od innych rodziców o ich spostrzeżeniach i opiniach o produktach w naszych zestawach. Zestawy te były więc ciągle udoskonalane.

 

Przy dziecku często liczy się każdy grosz więc my zrobiliśmy wszystko aby ułatwić Państwu dobry wybór za rozsądną cenę. Dzięki nam oszczędzicie mnóstwo czasu, stresu i własnego zdrowia na skompletowanie tego co niezbędne w wyprawce ale i również oszczędzicie sporo pieniędzy, poniewać wszystko zakupicie w jednym miejscu, płacąc za jedną przesyłkę (często przesyłka jest darmowa). Sklepy stacjonarne z reguły mają ustaloną bardzo wysoką marżę, dodatkowo trzeba się sporo nachodzić aby znaleźć ten produkt "idealny".

 

Wszystkie przedmioty w naszej wyprawce dla noworodka i jego mamy,  są znanej, renomowanej marki, która od lat sławi się dobrą opinią a Mamusie i Tatusiowie najczęściej je wybierają. Produkty mają wszystkie wymagane atesty zgodne z wszelkimi  normami bezpieczeństwa.

 

U nas, kupno wyprawki ogranicza się do podstawowych kroków:


1. Wybór wyprawki- każdy produkt wchodzący w jej skład został szczegółowo przez nas opisany,

2. Podanie danych do wysyłki  - Do wyboru Kurier lub Paczkomaty- przesyłka max 48h (najczęściej 24h)

3. Łatwy sposób zapłaty - Do wyboru nowoczesne i szybkie płatności natychmiastowe, płatności kartą, przelewem tradycyjnym oraz przesyłka za pobraniem.

 

  Nie muszą Państwo szukać produktów na różnych stronach, gdzie przeglądając i porównując często jesteśmy zdezorientowani i zniechęcamy się do zakupów. Ufając nam można zyskać to co najcenniejsze:

  • Czas i uśmiech na twarzy,
  •  Dobrej jakości produkty dla Twojego maleństwa,
  • Odpoczynek i komfort, ponieważ wiemy, że zdąrzymy na "czas"
  •  Wyprawkę w dobrej cenie- negocjujemy stawki z naszymi dostawcami aby cena była jak najbardziej korzystna.

Wszystko w jednym miejscu za jednym kliknięciem. Jeśli nawet w przygotowanej przez nas wyprawce nie będzie produktu, którego Państwo szukają do wyprawki do szpitala lub domu, to łatwiej dokupić pojedynczą rzecz, niż ogrom wymaganych drobnych przedmiotów, których  w wyprawkach dla noworodka jest naprawdę sporo.

 Ufając nam sprawiają Państwo, że nasz dzień jest lepszy. Kochamy dzieci i chcemy aby od urodzenia miały wszystko to co jest im najbardziej potrzebne. Żeby czuły się wygodnie i bezpieczne.

 Doświadczenie jest największą i najskuteczniejszą  nauką dla rodziców, dlatego poprzez własne doświadczenie  oraz poprzez doświadczenie innych pomocnych mam, skompletowaliśmy zestawy dla noworodka zarówno do szpitala jak i po wyjściu z niego. Bez zbędnych i niekoniecznych elementów.

Pozdrawiamy, 

Zespół Sklepu Soro.pl

Aby przejść do sklepu kliknij obrazek

wyprawka dla noworodkaprezent dla przyszłej mamy