loadingimg

Wczytuję dane...
Dostawa

wyprawka do szpitala.pl

 gotowa wyprawka dla niemowlęcia

  Przesyłka kurierska 16 zł- Gratis

- Pobraniowa + 4zł- Gratis

- Dostawa do 48 godzin (najczęściej 24h)

Paczkomaty 10 zł- Gratis

- dostawa do 48 godzin (zazwyczaj 24h)

Dostawa w Soro

       

Płatności

 1. Przelewy natychmiastowe

koszty wyprawki


    2. Płatność kartą 

Płatności kartą PayPal


3. Przelew tradycyjny

 Bank Pocztowy

 51 1320 1537 1736 2740 2000 0001

Soro, Paweł Marciniak 

Wyprawka dla Noworodka- Ubranka

 

Wyrób naszej własnej produkcji. Kupując nasze ubranka dla noworodka masz pewność, że nie jest to produkt importowany z wątpliwych co do jakości i  norm bezpieczeństwa krajów. To produkt 100% polski z 100- procentowej, najwyższej jakości bawełny również rodzimej produkcji. Wszystkie materiały użyte do produkcji naszych odzieżowych wyprawek posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty.Bawełna jest mięciutka i niezwykle delikatna w dotyku a sposób wykończenia jest elegancki. Ubranka te nie farbują a nadruk na nich się nie spiera.

Aby ułatwić Państwu kupno i nie wprowadzać w dezorientację, specjalnie przygotowaliśmy dla Państwa tylko jeden konkretny model w trzech wersjach kolorystycznych. Wyprawka dla Dziewczynki, dla Chłopca oraz Uniwersalna, nadająca się dla obu płci. Wszystkie ubranka zdobi uśmiechnięty, brązowy miś a kolorystyka pięknie komponuje się z wykończeniem.

 Mogą Państwo zakupić komplety większe lub mniejsze, w zależności od potrzeb. Można również, jak wielu klientów, zakupić większą ilość kompletów, co daje już dość dobre przygotowanie na przywitanie dziecka.

Wielu rodziców waha się pomiędzy romiarem 56 a 62, więc i to postanowiliśmy Państwu ułatwić i uszyliśmy specjalnie dla Państwa wyprawki dla noworodka w rozmiarze 56-60, nadające się dla dzidziusiów od 0-3 miesięcy. Nie będą Państwo przez to mieli dylematu, czy ciuszki dla dziecka nie będą za duże.

Zapraszamy na zakupy!

Soro.pl

  • Wyświetl poproduktów