loadingimg

Wczytuję dane...
Zamów SMS

ZAMÓW TELEFONICZNIE

LUB SMS

517 543 006

Dostawa

wyprawka do szpitala.pl

 gotowa wyprawka dla niemowlęcia

  Powyżej 156 zł!

Przesyłka kurierska:

  • (płatne z góry) 14 zł- Gratis
  •   Pobraniowa + 5 zł

- Dostawa do 48 godzin (najczęściej 24h)

Paczkomaty 12 zł- Gratis

- dostawa do 48 godzin (zazwyczaj 24h)

Dostawa w Soro

       

Płatności

 1. Przelewy natychmiastowe

koszty wyprawki


    2. Płatność kartą 

Płatności kartą PayPal


3. Przelew tradycyjny

 ING BANK

73105001451000009118589648

Soro.pl 

Ul. Leśna 95f

58-370 Boguszów-Gorce

Wyprawka dla Noworodka- Ubranka

 

Wyrób naszej własnej produkcji. Kupując nasze ubranka dla noworodka masz pewność, że nie jest to produkt importowany z wątpliwych co do jakości i  norm bezpieczeństwa krajów. To produkt 100% polski z 100- procentowej, najwyższej jakości bawełny również rodzimej produkcji. Wszystkie materiały użyte do produkcji naszych odzieżowych wyprawek posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty.Bawełna jest mięciutka i niezwykle delikatna w dotyku a sposób wykończenia jest elegancki. Ubranka te nie farbują a nadruk na nich się nie spiera.

Aby ułatwić Państwu kupno i nie wprowadzać w dezorientację, specjalnie przygotowaliśmy dla Państwa tylko jeden konkretny model w trzech wersjach kolorystycznych. Wyprawka dla Dziewczynki, dla Chłopca oraz Uniwersalna, nadająca się dla obu płci. Wszystkie ubranka zdobi uśmiechnięty, brązowy miś a kolorystyka pięknie komponuje się z wykończeniem.

 Mogą Państwo zakupić komplety większe lub mniejsze, w zależności od potrzeb. Można również, jak wielu klientów, zakupić większą ilość kompletów, co daje już dość dobre przygotowanie na przywitanie dziecka.

Wielu rodziców waha się pomiędzy romiarem 56 a 62, więc i to postanowiliśmy Państwu ułatwić i uszyliśmy specjalnie dla Państwa wyprawki dla noworodka w rozmiarze 56-60, nadające się dla dzidziusiów od 0-3 miesięcy. Nie będą Państwo przez to mieli dylematu, czy ciuszki dla dziecka nie będą za duże.

Zapraszamy na zakupy!

Soro.pl

  • Wyświetl poproduktów